Wypożyczalnia samochodów Katowice Lotnisko


Już wkrótce otwarcie nowego oddziału – Katowice


NostarCar

ul. Wolności
42-625 Pyrzowice

Tel.: Rezerwacje +48 576 086 115
Tel.: Wydawanie i zwrot aut+48 794500171
E-mail:  kontakt@nostarcar.com.pl

Podróże samolotem – dzięki swojej wygodzie – stały się standardem. Jeśli zaraz po przylocie na lotnisko Pyrzowice w Katowicach chcielibyście Państwo sprawnie i bez większych formalności przesiąść się w komfortowe i sprawne auto, doskonałym wyborem są usługi NostarCar! Nasza wypożyczalnia samochodów to ceniona marka – dysponujemy wszechstronną flotą pojazdów, by nasi klienci mogli wyselekcjonować na wynajem model dowolnej ulubionej marki. Zapewniamy komfort, swobodę oraz atrakcyjne wyposażenie. Wynajem da Państwu możliwość pokonywania na własną rękę wszelkich turystycznych tras, jak i efektownego zaprezentowania się w przypadku oficjalnego spotkania biznesowego. Nasza wypożyczalnia to pojazdy reprezentatywne.

Proponowany przez NastarCar wynajem samochodów oznacz transparentne zasady związane z wpłatą kaucji. Formalności ograniczone są do minimum, a dostawa aut bezpośrednio pod lotnisko daje komfort oraz gwarancję pełnej samodzielności. Usługi, jakie świadczy wypożyczalnia samochodów oznaczają brak konieczności nieustannego liczenia na taksówki czy autobusy. Wynajem samochodów – szczególnie w opcji długoterminowej to także oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi klienci są zwolnieni ze wszelkich standardowych opłat, jakie wiązałyby się z eksploatacją auta. Usługi wynajmu aut świadczymy też we Wrocławiu.

Najchętniej wynajmowane samochody w Pyrzowicach

 

Już od
84.00 zł
brutto za dobę!
Już od
95.00 zł
brutto za dobę!
Już od
119.00 zł
brutto za dobę!
Już od
159.00 zł
brutto za dobę!

 

Wynajem krótkoterminowy

Usługa wynajmu krótkoterminowego na lotnisku Pyrzowice przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Gwarantujemy indywidualny kontakt, by nie musieli Państwo czekać i tuż po męczącym locie mogli Państwo dotrzeć w każde miejsce. Udostępniamy wynajem klientom indywidualnym i biznesowym na okres 1-30 dni.

Wynajem długoterminowy

Nasza oferta skierowana jest także do tych osób, które chciałyby zaopatrzyć się w komfortowy i bezpieczny samochód na dłużej. Proponujemy Państwu wynajem długoterminowy, który obejmuje okres ponad 30 dni. To oferta korzystna pod względem finansowym, która daje wynajmującemu możliwość korzystania z kompleksowego serwisu.

Wynajem z OC sprawcy

Chcą Państwo odebrać swój pojazd zastępczy na lotnisku Pyrzowice? Dzięki tej usłudze mogą Państwo użytkować samochód na czas naprawy własnego auta. Oferujemy wsparcie w kwestiach formalnych oraz wynajem z OC sprawcy. Spełniamy oczekiwania Klientów, którym zależy na sprawnym środku transportu.