Wypożyczalnia aut Katowice


Oddział  Katowice

NostarCar

1.Dworzec Główny PKP Katowice ul. Plac Wilhelma Szewczyka 2

2.Galeria Silezja, ul. Chorzowska 107 parking B2

3.Spodek, Parking ul. Olimpijska 11

4. Klient może odebrać samochód za niewielką dopłata na terenie Katowic oraz miast ościennych, tj. Chorzów, Bytom, itp. leżący w promieniu 25 km od centrum Katowic.

Tel.: Rezerwacje  +48 576 086 115
Tel.: Wydanie i zwrot samochodu +48 794500171
E-mail: kontakt@nostarcar.com.pl

Katowice należą do tych miast, które nieustannie się rozwijają, zwłaszcza w ostatnich latach. Jeśli planujecie Państwo wybrać się na Śląsk w celach turystycznych czy biznesowych, wynajem auta stanowi najłatwiejszy sposób na komfortową podróż po mieście i okolicach. Oferowany wynajem samochodów to nie tylko standardowe pojazdy osobowe, ale także praktyczne busy. Dzięki temu każdy z wynajmujących może wybrać pojazd dopasowany bezpośrednio do swoich potrzeb.

Proponowany przez nas wynajem samochodów jest skierowany nie tylko do przyjezdnych, ale także do osób mieszkających w Katowicach. Usługa usuwa konieczność kupna własnego auta, co jest przydatne wtedy, gdy mieszkańcy z pojazdów planują korzystać okazjonalnie bądź przez dany czas. Nasza wypożyczalnia samochodów ogranicza opłaty do kaucji, co pozwala uniknąć regularnych i standardowych opłat eksploatacyjnych. To daje dużą swobodę i możliwości użytkowania. Na wynajem znajdą Państwo w naszej ofercie eleganckie modele między innymi takich aut jak Mitsubishi, Toyota czy Skoda. Proponujemy atrakcyjne ceny, a także szereg usług dodatkowych: dostarczenie samochodów na teren lotniska, zwiększony limit kilometrów czy udostępnienie nawigacji i fotelika. Wypożyczalnia samochodów NostarCar troszczy się, by wszelkie formalności były ograniczone do minimum. To oznacza, że nie są Państwo zmuszeni do przebijania się przez sterty dokumentów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie nam wiadomości przez specjalny formularz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Wynajem krótkoterminowy

Śląsk to doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się w nowoczesny samochód. Pozwoli Wam nie tylko na zrealizowanie celów biznesowych, ale także zwiedzenie tutejszych okolic. Wynajem krótkoterminowy obejmuje dobę lub kilkanaście dni, stanowiąc opcję dla wszystkich, którzy cenią sobie mobilność oraz szanują swój czas.

Wynajem długoterminowy

To propozycja dla klientów indywidualnych i biznesowych, a polega na wynajmie aut na dłuższy okres. Zyskaliśmy zaufanie Klientów poprzez profesjonalną obsługę, atrakcyjne pod względem finansowym warunki. Zapraszamy do kontaktu, rezerwacji albo bezpośredniej wizyty w jednym z naszych oddziałów.

Wynajem z OC sprawcy

Jeśli Twój samochód został uszkodzony i winę za to ponosi inny kierowca, to masz prawo do wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Jak to zrobić? Wystarczy zgłosić się do naszego oddziału. Tu doradca pomoże Ci we wszystkich kwestiach formalnych, a także doradzi optymalne rozwiązanie. Wynikiem jest pojazd, który z całą pewnością spełni oczekiwania.