Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Lotnisko

NostarCar
Port Lotniczy Wrocław S.A.
ul. Graniczna 190
54-530 Wrocław
Tel.: +48 794 500 176
Tel.: +48 794 500 171
E-mail: kontakt@nostarcar.com.pl
 

Informację dla wypożyczających samochód z lotniska we Wrocławiu

  • obsługa 24h : bez względu na godzinę odbierasz lub zwracasz samochód prosto z lotniska, odbiór punkt przyloty główne wejście, zwrot-Parking A, -30 metrów od głównego wejścia,

  • gwarancja odbioru : na bieżąco sprawdzamy Twój lot, mimo ewentualnego opóźnienia czy nietypowej pory, samochód zawsze będzie na Ciebie czekał. Możesz tez sprawdzić naszą rekomendacje w punkcie „ i ” Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej znajdującym się na Lotnisku,

  • wygoda : posiadamy miejsce na parkingu Lotniska, przez co odbierasz i zdajesz auto prosto z Lotniska,

  • sposób płatności : płatność za wynajem oraz depozyt w formie kaucji, możesz dokonać zarówno kartą, jak również w gotówce w swojej walucie.

Planujecie Państwo dłuższy pobyt w stolicy Dolnego Śląska?

Jeśli wybieracie się tu samolotem mamy dla Was doskonałe rozwiązanie. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu to miejsce, w którym tanio podstawimy dowolne wybrane przez Was auto bezpośrednio pod lotnisko, tak że tuż po przylocie będziecie mogli wsiąść za kierownicę i w spokoju udać się w stronę dowolnej lokalizacji. Oferujemy wynajem długoterminowy, który pozwoli Wam korzystać z pojazdu przez 30 dni i o wiele dłużej, dzięki czemu przez cały czas będziecie mogli dysponować własnym autem.

Wypożyczalnia samochodów NostarCar dysponuje bogatą flotą, w skład której wchodzą pojazdy takich marek jak Volkswagen, Renault, Opel, Citroen czy Ford. Wszystkie one na bieżąco poddawane są niezbędnej konserwacji, dzięki czemu podróżować nimi będziecie mogli nie tylko tanio, ale i bezpiecznie oraz wygodnie. Wynajem długoterminowy to także świetny sposób na to, by ograniczyć koszty związane z eksploatacją pojazdu wykupionego na stałe – zwłaszcza gdy na co dzień rzadko byście go Państwo wykorzystywali. Jeśli planujecie odwiedzić Wrocław i uniezależnić się od komunikacji miejskiej, wypożyczalnia samochodów NostarCar z możliwością dostarczenia aut na lotnisko to miejsce właśnie dla Was! Zapoznajcie się z naszą ofertą już dziś!

 

Wynajem krótkoterminowy

Oferując wynajem krótkoterminowy na lotnisku, jesteśmy do dyspozycji w nagłych wypadkach – działamy przez całą dobę, w związku z czym bez względu na porę możecie Państwo skorzystać z dowolnego z pojazdu. Nie bawimy się w zbędną biurokrację i wszelkie formalności załatwiamy od ręki, szanując Państwa czas.

Wynajem długoterminowy

Potrzebujecie Państwo samochodu na okres dłuższy niż miesiąc? A może chcecie zaopatrzyć swoją firmę w pojazd, który będzie idealnym uzupełnieniem floty, ale nie chcecie przeznaczać funduszy na nowy pojazd? W takim razie wynajem długoterminowy jest dla Was – zapewniamy szeroki wybór pojazdów i dogodne warunki.

Wynajem z OC sprawcy

Chcąc spełniać oczekiwania kierowców, których samochód uległ uszkodzeniu w czasie jazdy z winy innego uczestnika ruchu drogowego, proponujemy wynajem z OC sprawcy. Mamy doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego też jesteśmy w stanie pomóc Państwu w kwestiach formalnych i zaopatrzyć w nowoczesne auto.